ART / Oil paintings / Oil painting 14303499
nr 1430 3499
OIL PAINTING
Linnea Larsson, Old Town. Signed. Olja på duk 50x50,
Linnea Larsson, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk 50x50 cm. Oramad
2000
SEK 1100
Monday November 8 2021
at 19:44:59
7/11 23:15:58
1.000 kr
8/11 19:37:53